i20
Nová i20
Vzrušení na dosah
LIMITOVANÁ NABÍDKA i20 A i20 N LINE

Rozhodněte se pro stylový vůz již od 309 990 Kč a získejte následující atraktivní výhody:

Získat nabídku
od 309 990 Kč
LIMITOVANÁ NABÍDKA i20 A i20 N LINE

Rozhodněte se pro stylový vůz již od 309 990 Kč a získejte následující atraktivní výhody:

Získat nabídku
od 309 990 Kč
Definujeme nové standardy
Dynamická a osobitá – nová i20 definuje nové standardy v segmentu malých vozidel. Kombinuje nejlepší bezpečnostní výbavu a skvělou konektivitu. A je také naším prvním evropským vozem, který promlouvá našim novým designovým jazykem. Užijte si to.

Dokumenty ke stažení

Design

Posviťme si na stylový design

Elegantní a ohromující – smyslně sportovní design nové i20 zatřese segmentem malých vozů. V porovnání se svým předchůdcem - širší, delší, nižší střecha. Jedná se o první evropské auto, inspirované designovou filozofií smyslné sportovnosti Hyundai, harmonicky kombinující energické proporce, styl a technologii.

The all-new Hyundai i20 pictured from the side, highlighting its dynamic profile.

Světla s nezaměnitelnou dynamikou

Přední LED světlomety jsou dynamicky zvýrazněny ostře řezanými světly denního svícení, jejichž linie se dále rozvíjí na bocích karoserie, výsledkem je opravdu jedinečný vzhled auta.

Close-up right-side view of the grille of the all-new Hyundai i20

Předek a střed: sportovní styl

Výrazný přední nárazník je doplněn dynamickým vstupy vzduchu a mohutně působící maskou chladiče – silné auto na první pohled.

Close-up of the all-new Hyundai i20 rear light with the Hyundai logo at the bottom right

Jedinečný design zadních světel

Zadní LED světla ve tvaru Z jakoby plula v prostoru, napříč víkem zavazadlového prostoru. Celá zadní část vozu tak má opravdu unikátní vzhled.

Vysoce kvalitní high-tech interiér

Designéři společnosti Hyundai vytvořili nový svěží vzhled s použitím široké řady inovativních estetických a technických řešení. Výsledkem je vzdušná, moderní atmosféra v interiéru. Dveře plynule navazují na palubní desku, evokují tak smyslné tvary, inspirované přírodou. Tvarovaní výplní dveří perfektně ladí s přístrojovým panelem i ambientním LED osvětlením, dávajícím interiéru subtilní a zároveň sofistikovaný modrý akcent.

The all-new Hyundai i20 dashboard with the new horizontal blades and air vent on the passenger side

Elegantní přístrojová deska

Elegantní horizontální hrany dodávají palubní desce netradičně stylový vzhled a zdůrazňují atraktivní design přístrojového štítu.

Close-up of the all-new Hyundai i20 steering wheel and 10.25" touchscreen

Sportovní čtyřramenný volant

Mějte vše pod kontrolou a zůstaňte ve spojení díky sportovnímu volantu s integrovanými ovládacími prvky.

The all-new i20 steering wheel, dashboard with 10.25" digital cluster and 10.25" touchscreen

Kombinace 10,25" přístrojového panelu a dotykové obrazovky

Nový 10,25" přístrojový panel a 10,25" středový dotykový displej jsou perlami high-tech interiéru.

Konektivita

Nejlepší konektivita ve své třídě

Užijte si high-tech výbavu – bezdrátové zrcadlení displeje chytrého telefonu a možnost kombinovaného zobrazování informací na dvou velkých 10,25" obrazovkách. A se službou Bluelink budete mít své auto pod kontrolou díky svému chytrému telefonu – nebo díky svému vlastnímu hlasu. Neomezená konektivita s hlasovým rozpoznáváním dělají řízení vozu ještě příjemnějším a pohodlnějším.

An image of the all-new  Hyundai i20's 10.25 inch centre touch screen.

Středová 10,25" dotyková obrazovka

Eleganci a uživatelskou přívětivost interiéru ještě zvyšuje 10,25" přístrojový panel, kombinovaný se středovou 10,25" dotykovou obrazovkou.

Telematické služby Bluelink®

Služba Bluelink společnosti Hyundai využívá vestavěnou telematiku (telekomunikace + informatika) k poskytování nejmodernějších on-line služeb Hyundai Live – informace o provozu v reálném čase, vyhledávání volných parkovacích míst na ulici i mimo ni. Pomocí aplikace Bluelink můžete zamknout a odemknout svou novou i20 na dálku nebo najít své auto, když si nepamatujete, kde přesně je zaparkováno. Aplikace vám také pošle zprávu, pokud by se někdo měl pokusit proniknout do vašeho vozu. A pokud chcete vědět, zda je tlak v pneumatikách v pořádku, řekne vám to také.

Close-up of the all-new Hyundai i20 10.25" AVN touchscreen with navigation system on screen

Vzdálené plánování trasy

Vzdálené plánování trasy znamená, že trasa už není kalkulována procesorem navigace auta, ale výkonným serverem v Hyundai cloudu. Proč je to lepší? Protože tento způsob výpočtu dovoluje zahrnout mnohem přesnější předpovědi provozu, lépe kalkulovat dojezdové časy a spolehlivěji trasy aktualizovat.

Man using Last Mile Guidance on his smartphone while crossing the street.

Navigace na poslední míli

Možná bude vaši novou i20 muset zaparkovat ještě před vaším konečným cílem cesty. Pokud jste od cíle ve vzdálenosti 200 m až 2 km, mohou se pokyny z navigace v autě předat do aplikace Bluelink. A váš telefon vás povede až do přesného místa finální destinace. Využije k tomu i technologii rozšířené reality.

Dálkové odemykaní a zamykání dveří
Zapomněli jste auto zamknout? Nevadí, nová i20 vám pošle upozornění do telefonu. A pak, s použitím svého PINu, vozidlo zamknete nebo odemknete pouhým stiskem tlačítka.
Dálkové odemykaní a zamykání dveří
Odeslání trasy do auta
Pokud je vaše nová i20 vybavena navigací, můžete využít aplikaci Bluelink pro vyhledání přesného cíle cesty i mimo auto. Bluelink pak zašle informaci o trase do vaší navigace.
Odeslání trasy do auta
Najdi mé auto
Zapomněli jste, kde parkujete? Stačí spustit aplikaci Bluelink a hned uvidíte momentální pozici vašeho vozu – kdekoliv na světě.
Najdi mé auto
Alarm
Bluelink má vaše auto pod neustálým dohledem. Pokud se někdo bude snažit dostat do vašeho vozu, překoná zámek a otevře dveře, Bluelink vyšle upozornění do vašeho chytrého telefonu.
Alarm
Vzdálená diagnostika
Pro váš klid je možné prostřednictvím aplikace Bluelink provádět i vzdálenou diagnostiku. Budete mít ihned informace o tlaku v pneumatikách, stavu kontrolek, airbagů, brzd, apod.
Vzdálená diagnostika
Status auta
Máte dost paliva na další cestu? Stačí zkontrolovat aplikaci. Užijte si vzdálený přístup kdykoliv – uvidíte okamžitý zůstatek paliva, stav otevření/zavření/uzamčení dveří, oken či kufru.
Status auta

Výkon

Více pohonů na výběr, s větší účinností

Vyberte si z 2 motorizací a 3 převodovek. Na špici výběru je benzínový motor 1.0 T-GDi, se 100 nebo 120 koňmi. Může být navíc vybaven mild hybrid systémem, buď jako volitelný doplněk ke 100koňovému motoru nebo jako standardní součást 120koňového motoru. Mild hybrid systém přispívá k 3-4% úspoře paliva a emisí CO2. Benzínový motor o obsahu 1,2litru je také k dispozici ve výkonové variantě 84 koní.

Image of the all-new Hyundai i20's fuel efficient engine.

Motor se systémem Mild Hybrid 48V

Se Mild Hybrid 48V systémem nové i20 šetříte palivo a snižujete emise. Systém dodává přídavný točivý moment spalovacímu motoru při akceleraci.

An image of the all-new Hyundai i20's intelligent manual transmission gear shifter.

Inteligentní manuální převodovka (iMT)

Byla navržena tak, aby snižovala emise a spotřebu. Inteligentní převodovka odpojí motor od pohonu při dosažení stálé rychlosti, jakmile řidič uvolní pedál plynu a vozidlo přejde do plachtícího módu.

Pohodlí

Víc místa, prémiový audio systém, plně bezdrátová konektivita

Větší a lepší – to platí pro cokoliv u nové i20: více pohodlí díky bezdrátovému zrcadlení obrazovky telefonu a bezdrátovému dobíjení. Víc místa v kufru znamená, že si můžete na cestu vzít víc čehokoliv. A audio systém Bose s osmi reproduktory vás naladí a pobaví. Přidejte hlasitost, kdykoliv chcete a zazpívejte si.

Close-up of the boot of the all-new Hyundai i20

Větší kufr

Kufr má objem 351 litrů, to je o 25 litrů víc, než u předchozího modelu. Nová i20 vám a vaší rodině dovolí vzít si na cesty za dobrodružstvím s sebou víc.

The all-new Hyundai i20 audio speaker with a Bose logo on display

Prémiový zvukový systém

Dopřejte si skvělý zvukový zážitek s high-end audio systémem Bose. Osm reproduktorů, včetně subwooferu, udělá z každé cesty oslavu.

A close up of the 10.25” navigation touch screen with Apple CarPlay or Android Auto

Konektivita nejlepší ve své třídě

Zrcadlete displej telefonu a dobíjejte jej – bezdrátově. Mějte přehled o všem díky 10,25palcové dotykové obrazovce s využitím aplikací Apple CarPlay™ nebo Android Auto™. K dispozici je i podložka pro bezdrátové dobíjení.

Bezpečnost

Nejkomplexnější bezpečnostní balíček

Díky balíčku asistenčních systémů Hyundai SmartSense je nová i20 vybavena těmi nejlepšími bezpečnostními technologiemi ve své třídě – můžete cestovat úplně v klidu. Mnoho prvků bezpečnostní výbavy je úplnou novinkou ve voze tohoto segmentu.

Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích (LFA)
Nová generace vozu i20 je vybavena inovovaným asistentem pro vedení vozu v jízdních pruzích (LFA). Když je systém aktivován, udržuje vůz přesně uprostřed jízdního pruhu a může být použit již v rychlostech mezi 0 a 150 km/h na dálnicích a také v ulicích města.
LFA
Aktivní sledování mrtvého úhlu (BCA)
Radarové senzory umístěné v zadním nárazníku detekují přítomnost jakýchkoli vozidel nebo cyklistů v mrtvém úhlu a aktivují varovnou světelnou signalizaci v odpovídajícím dveřním zpětném zrcátku. V případě, kdy je při spuštění směrového ukazatele v mrtvém úhlu detekováno vozidlo, dojde k aktivaci výstražného zvukového signálu. V případě hrozící kolize při změně jízdního pruhu BCA zasáhne použitím selektivní brzdné síly na jedné straně.
BCA
Aktivní upozornění na provoz za vozidlem (RCCA)
Užitečná funkce najde uplatnění zejména při couvání z míst s omezeným výhledem. Systém kromě varování řidiče před přijíždějícími vozidly dokáže sám aktivně zabrzdit (navíc oproti systému RCCW). Dokáže tak v případě hrozící kolize snížit její následky či ji aktivním zabrzděním vozidla úplně zamezit. Radarové senzory umístěné v zadních rozích karoserie sledují provoz v 180° oblasti a aktivují se zařazením zpětného rychlostního stupně.
RCCA
Autonomní nouzové brzdění (FCA)
Systém FCA v případě hrozící kolize zahájí brzdění pro minimalizaci možnosti vzniku vážné nehody nebo omezení jejích následků. (dřívější označení AEB)
FCA
Chytrý tempomat NSCC
Dokáže s využitím navigačního systému předvídat blížící se zatáčky nebo rovné úseky na dálnicích a přizpůsobuje jim rychlost jízdy, čímž zvyšuje bezpečnost silničního provozu.
NSCC
Upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
Funkce upozorňuje řidiče (pokud včas nereaguje), že se před ním stojící vozidlo rozjelo. Své využití najde například při čekání na semaforech nebo v městském hustém provozu.
LVDA
Inteligentní asistent pro rozpoznávání rychlostních limitů ISLA
Inteligentní asistent pro rozpoznávání rychlostních limitů upozorňuje řidiče zvukovými a vizuálními signály, že jede příliš rychle a překračuje omezení rychlosti. ISLA v kombinaci s manuálně nastavitelným omezovačem rychlosti dokáže rychlost jízdy přizpůsobovat dokonce autonomně.
ISLA